Аналітик NAI Ukraine Марина Гуревич призначена на посаду керівника департаменту консалтингу

Аналітик NAI Ukraine Марина Гуревич призначена на посаду керівника департаменту консалтингу

06.09.17
Розмір шрифту A- A+

Марина Гуревич призначена керівником департаменту консалтингу компанії NAI Ukraine.  Департамент консалтингу надає послуги розробки комерційної концепції, аудит і реконцепцію існуючих об’єктів, аналіз найкращого та найбільш ефективного використання об’єктів і ділянок, маркетингові дослідження ринків нерухомості і переваг споживачів, а також консалтинговий супровід різних проектів в сфері нерухомості.

Марина Гуревич закінчила Українську академію банківської справи Національного банку України. Понад 5 років досвіду роботи в маркетингу та дослідженнях ринку, 4 роки досвіду роботи у сфері нерухомості. Займалася консалтингом компаній у співпраці з програмою підтримки малого та середнього бізнесу ЄБРР, аналізом ринків нерухомості і менеджментом в компанії FRB — проектному партнері Cushman & Wakefield в Україні (до злиття з DTZ).

«У рамках створення концепції, команда досвідчених фахівців досліджує і аналізує проект, ринки нерухомості, переваги споживачів, експертні думки майбутніх клієнтів і орендарів, і дає рекомендації за обсягом і видами функціонального використання площ, реалізацій проекту та стратегії його комерціалізації. Ми знаємо, які питання ставити, слухаємо більше, ніж говоримо, і допомагаємо клієнтам цілісно бачити образ і мету проекту на мінливому ринку», — розповіла Марина Гуревич, керівником департаменту консалтингу NAI Ukraine.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП 4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник NAI Ukraine Віталій Бойко є автором концепцій Ocean Plaza, Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інших. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд. доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.