NAI Global: 7 програм, окрім Excel, що допоможуть організувати вашу роботу

NAI Global: 7 програм, окрім Excel, що допоможуть організувати вашу роботу

31.05.18
Розмір шрифту A- A+

Коли ви думаєте про електронну таблицю, ви думаєте про Excel. Ну, як мінімум, більшості людей, пов’язаних з бізнесом, на думку спадає саме ця програма. Ось так міцно закріпилась компанія Microsoft у сфері забезпечення організації даних. Щоправда, на сьогодні є достатньо багато інших програм, які багато в чому перевершують Excel, водночас забезпечуючи набір функцій, що юзери очікують від електронної таблиці.

Досягнути того, що Excel не вдається

Попри те, що для представників ділового та академічного секторів програма Excel стала стандартним інструментом для відстеження даних в електронній таблиці, не варто ігнорувати її очевидні недоліки. Дехто вважає, що використовувати Excel для бізнесу – це дорого, особливо якщо взяти до уваги більш складні функції цієї програми, які коштують не менше 10 доларів на місяць.

По-друге, Excel не завжди  добре взаємодіє з усіма додатками та програмами. Для прикладу, якщо юзер використовує цю програму на MacOS, він обов’язково помітить, що Excel не пристосований для роботи з цією операційною системою. По-третє, сучасний світ ділових партнерських стосунків породжує велику потребу в керуванні проектами та вході, призначеному для користувачів з різноманітних джерел, а Excel таку потребу задовільнити не може. Колись єдиним таким «сплеском» у вирі сучасних технологій був Microsoft Office. Тепер ситуація кардинально змінилась і користувачі можуть безкоштовно завантажити окремі додатки та програми, які виконують всі ті ж функції, що колись міг виконати лише Excel. Ось 7 таких програм:

#1: Електронна таблиця Smartsheet + Інструменти ефективного користування

Smartsheet – це програма, що поєднує функціонал електронної таблиці Excel з     інтерфейсом програми для керування проектами. Автоматизовані особливості цієї програми допомагають впорядкувати роботу та привести в порядок всі маленькі деталі проекту.

#2: Надійна та швидкісна приладова панель від Workzone

Інструменти керування проектами від Workzone – одні з найкращих «неекселівських». Програма містить в собі всі переваги роботи електронної таблиці Excel, проте, недоліком її є те, що кожен користувач програми та кожен її проект висвітлюється на приладовій панелі. Інтерфейс програми дозволяє миттєво переглянути статус проекту, додані в нього документи, а також те, над яким завданням кожен з користувачів працює.

#3: Реалізація проекту Microsoft за допомогою підписки до Office 365

Коли мова йде про офісне програмне забезпечення, важко ігнорувати компанію Microsoft. Ми внесли до списку найкращих «неекселівських» програм і Microsoft Project, яка йде в наборі з підпискою на Office 365. Програма поєднує оригінальний Excel та преміум-інструменти для керування проектами.

Звісно, як і з Excel, чим більше навичок роботи з програмою має юзер, тим краще він зможе скористатись всіма її функціями, що є закономірним і для роботи з Excel. В протилежному випадку, відсутність знань та досвіду завадить швидкому та легкому засвоєнню принципів роботи цієї програми.

#4: Таблиці Google як альтернатива Excel

Ці таблиці майже точно відтворюють Excel, за винятком лише того, що вони були створені Google, і це дало їм змогу зберегти певні надзвичайно важливі та вдосконалені характеристики. Таблиці Google поєднують як функцію електронних таблиць, так і функції спеціальних інструментів для керування проектами, що дозволяє реалізувати співпрацю на глибокому рівні в рамках проекту та відслідковувати етапи його створення.

#5: Найкращий механізм для організації роботи в малому бізнесі

Представники малого бізнесу вважають програму Basecamp найбільш ефективною з-понад усіх інших програм, що допомагають керувати проектами. Однією з найяскравіших характеристик цієї програми є здатність працювати в режимі реального часу. Basecamp також вирізняється функціями, що виконують її програми-додатки. Разом з програмою юзер отримує весь функціонал, який повинна мати електронна таблиця, що спрямована на керування проектами.

#6: Електронна таблиця для керування проектами, яка відстежує виконання  завдань

Asana – це добре відома програма для керування проектами. Вона містить функцію відстеження проектів, мобільні додатки, а також синхронізується з Google, щоправда, остання функція є обмеженою в рамках електронних таблиць програми. За допомогою Asana користувачі можуть правильно розподіляти інформацію, зустрічі, повідомлення, завдання. Ця програма аж ніяк не нагадує електронну таблицю Excel, проте, як її альтернатива, Asana значно допоможе користувачам в організації їхньої роботи.

#7:  Відстеження проектів у електронній таблиці

І, наостанок, програма під назвою Trello, якій теж не вистачає функціональності справжньої електронної таблиці, як і Excel, виходить далеко за свої межі, коли справа стосується організації та командної роботи.  Ця програма синхронізується з усіма пристроями, може відстежувати етапи реалізації проектів та уможливлює вхід і доступ з різноманітних зовнішніх джерел.

Читайте також: