NAI Global: 5 способів, у які роботи змінюють комерційну нерухомість

NAI Global: 5 способів, у які роботи змінюють комерційну нерухомість

26.06.17
Розмір шрифту A- A+

Тема автоматизації активно обговорюється впродовж останніх років. Люди з тривогою чекають на те, як зміниться робоча сила, коли роботизація та інтелектуальне програмне забезпечення стануть більш поширеними у професійних умовах. Багато хто вважає, що автоматизація здатна порушити звичний стан речей у галузях, що базуються на фізичній праці, проте не зашкодить інтелектуальній праці, але це твердження —помилкове. Найближчим часом усі, від фармацевтів та адвокатів до агентів з нерухомості, відчують вплив автоматизації на собі.

Ось як автоматизовані технології змінять роботу людей у комерційній нерухомості.

1. Для виконання завдань знадобиться менше робочої сили

Рушійною силою робототехнічної революції є прагнення знайти шляхи підвищення продуктивності та ефективності, залучаючи при цьому якнайменше робітників —  і це дійсно поступово відбувається у галузі комерційної нерухомості. Найближчим часом штучний інтелект буде використовуватися в офісах: роботи та програми виконуватимуть адміністративні функції —відповідатимуть на телефонні дзвінки, структуруватимуть інформацію та складатимуть графіки роботи.

2. Девелопмент збавить оберти у майбутньому

На будівництвах будуть використовуватися роботи і, оскільки технологія продовжує вдосконалюватися, якість будівель значно поліпшиться, а простір використовуватиметься більш раціонально. У контексті комерційної нерухомості це означає, що потреба у нових об’єктах знизиться, оскільки нові комерційні будівлі стануть більш ефективними та матимуть більш тривалий життєвий цикл.

3. Роботи управлятимуть складами 

Автоматизація суттєво вплине на складський сектор. Робототехнічні системи вже використовуються на різних складах у Північній Америці, аби допомогти прискорити організацію та відправлення пакунків з розподільних центрів.

4. Характер обслуговування клієнтів зміниться

Очікується, що штучний інтелект використовуватиметься у магазинах роздрібної торгівлі тепер, коли роботи здатні вчитися на основі взаємодії з людьми. Компанії роздрібної торговлі експериментують зі способами використання цієї технології для створення цифрових асистентів, які можуть допомогти покупцям знаходити товари, дізнаватися про продукти та вирішувати найпоширеніші проблеми.

Подібна технологія вже використовується в Інтернеті у вигляді chatbots (ботів).

5. Автоматизовані безпілотники, що проводять аерофотознімання

Автомобілі на автопілотах — це не єдина галузь, що розвиватиметься у найближчі декілька років. Так, дрони вже  використовуються у галузі комерційної нерухомості завдяки своїм компактним розмірам та можливості фотографувати та записувати відеоролики під різними кутами. Оскільки робототехнічні технології покращуються, ми очікуємо збільшення кількості дронів навколо об’єктів нерухомості у різних куточках країні. Єдина відмінність полягає у тому, що найближчим часом безпілотні дрони літатимуть самостійно, не потребуючи постійного управління людиною.

Четверта промислова революція

Тема автоматизації викликає тривожну реакцію у багатьох людей. Ніхто не знає, що станеться у майбутньому, і люди бояться, що одного дня їх замінять роботами.

Проте більш імовірно, що так звана ”Четверта промислова революція” відбуватиметься поступово, надаючи людям більше часу для адаптації до змін у робочому процесі. У будь-якому разі, найближчі роки стануть однією з найцікавіших сторінок галузі комерційної нерухомості.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 11 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.

Джерело: http://www.naiglobalnewslink.com/cre-outlook/5-ways-robots-are-changing-the-game-for-cre