NAI Ukraine: 19 травня відбудеться урочисте відкриття першого в Україні магазину Koton у ТРЦ Lavina Mall

NAI Ukraine: 19 травня відбудеться урочисте відкриття першого в Україні магазину Koton у ТРЦ Lavina Mall

17.05.18
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

19 травня 2018 року відомий турецький бренд Koton відкриє преший в Україні магазин у торгово-розважальному центрі  Lavina Mall. Магазин, загальною площею 1550 кв.м., розташується у центральному атріумі Lavina Mall, поруч із фонтаном.

У цей день відбудеться грандіозний шопінг-фест, присвячений відкриттю магазинів брендів Koton та CCC. Головним гостем фестивалю буде ROZHDEN, український поп-виконавець. Відвідувачів також чекатиме велика концертна програма з конкурсами.

Нагадаємо, що наразі Koton налічує 506 магазинів, 303 з яких відкрито у Туреччині і 203 – за кордоном. Крім того, вироби Koton представлені у 800 точках продажу у всьому світі. До 2023 року компанія планує стати найбагатшим модним брендом з найпопулярнішими колекціями на 5 континентах.

Менеджер Koton, що відповідає за розвиток в Україні, Ірфан Докдок підкреслив, що Україна є одним із стратегічних ринків за кордоном завдяки споживацьким вподобанням населення та сказав: “Ми добре знаємо цей регіон та потреби споживачів, і ми дуже раді відкрити наш перший магазин в україні. Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам найновіші тенденції та різноманітні колекції за доступними цінами».

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, найбільший український мегамолл площею 170 280 м. кв. Lavina Mall – це найбільша та найдовша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (23 тис. м. кв.) і найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 зал.

Lavina Mall вже має міжнародні нагороди: «Проект року» (комерційна нерухомість) у Східній Європі за версією Eastern Europe Real Estate Forum & Project Awards 2016, «Retail Development Ukraine» European Property Awards 2017-2018, та премію Commercial Property Awards 2017 у номінації найкращий «Великий торговельний центр».

NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні з липня 2016 року. Компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, Rive Gauche та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду.  Засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко став «Персоною року на ринку нерухомості» за версією міжнародної премії EEA Real Estate Project Awards 2017. Більш детальна інформація – за посиланням  http://naiukraine.com

Koton

Провідний ритейлер Туреччини, Koton відкрив свій перший магазин у Стамбулі у 1989 році, і перший магазин за кордоном – у Мюнхені у 1996 році. Koton наразі має 506 магазинів, 303 з яких відкрито у Туреччині і 203 – за кордоном. Крім того, вироби Koton представлені у 800 точках продажу у всьому світі. Завдяки креативному, інноваційному та клієнтоорієнтованому підходу, Koton вміло поєднує сезонні тренди з оригінальними автентичними дизайнами, які продаються у зручних локаціях і за привабливими цінами. Koton має 10 000 працівників у 28 країнах світу та дизайнерську команду понад 220 молодих та досвідчених дизайнерів, Koton щорічно випускає приблизно 30 000 різних моделей та понад 50 колекцій. Щодня Koton пропонує своїм клієнтам 80 нових варіантів дизайну.

Читайте також:

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове.